Return to Website

Titian Persahabatan

Selamat datang ke ruangan ini, disini anda boleh meninggalkan pesanan, article, pertanyaan, perbincangan dan sebagainya. Semoga ianya memberi manfaat kepada kita semua, dan mengeratkan lagi persahabatan antara kita.

Titian Persahabatan

Start a New Topic 
Author
Comment
selamat hari raya

aku takder apa nak cakap cuma selamat hari raya

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

w'kum salam

;þ hi saidi!!! ..

;þ lerr saper yang tak kenal ko saidi!!. ko kan glamer gile..awek mane yang tak kenal ko.. mase sekolah dulu..

;þ wei.. nampaknye web nie macam kite dua orang yang punye je saidi..

;þ berape banyak ko nak hargai daaa... releks le. ko kan tahu, aku sekarang nie tak buat ape-ape. Jadi nie la keje aku. Mengisi masa yang terluang, dan kalau nak tahu, aku memang suke buat-buat homepage macam nie. syok. kire hobie le nie.

;þ Satu lagi, aku nak kasi tahu pada ko dan bebudak x-PKE 1. Web nie pun atas cadangan kawan kite Nazmi. Dah lama dah die kasi idea nie. Tapi pada masa tu aku bz, jadi sekarang nie aku dah kantoi. banyak le masa sikit

;þ haa... lupe lak nak ceriter sikit tentang aku nie, mungkin ade yang nak tahu. Aku sekarang nie tengah nak apply poli. esok luse tahu le tu. harap aku dapat. upu aku dah mintak dah, aku dah check dah pun. Tapi gagal. Mungkin nama aku dah black list.

;þ Bagi yang tak tahu kisah aku, ape aku buat lepas spm hingga sekarang. ok la.. aku ceriter sikit. lepas spm aku masuk itthokan.. aku masuk ittho selame nak bulan jekan. aku ambik degree... Pastukan, aku kantoiiii lekan. bile aku kantoikan, aku buat le rayuan untuk repeat balik, aku dapat le masukkan. tapi aku kene le rehat(cuti) selama 6 bulan dulu lekan. Dalam mase enam bulan tukan, aku jadi le guru gantikan, pastukan bile dah abih jadi guru gantikan, selama 4 bulankan, aku pun masuk le ittho balikkan. aku repeat. kedudukan aku pade mase tu ialah tahun satu, semester 3 le kan. bile selame 6 bulanlakan, aku kantoi lagi le kan. sehingga aaa sekarang nie kan. okkk takk..

;þ kalau nak banyak gambar, anta le gambar, boleh kongsi same-same kiter ye tak, nak antar gambar terbaru pun takpe. nak jugak tahu macam mane keadaan fizikal, teknikal korang kan..

;þ orait lekan. aku cau dululekan.. babai...

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

A'kum....

# Elo kengkawan!!!

# Mana ler korang semua ?

# Ups!! terlupa lak nak introduce myself...

# Aku nie Saidi ler, mesti korang ingatkan...

# Kat sini aku nak minta sokongan korang semua tolong

support kita punya website kelas 5/4 PKE 1....

# Tolong ler yek bagi maklumat selanjut nyer....

# Buat pengetahuan korang semua aku sekarang dah nak habis

study kat poly dah so lepas nie kalau ader rezeki lagi aku

akan samung ambik diploma kat poly gak!!

# Macam mana yek rupa dan khabar korang semua...

# Ha buat Izham...tq buat semua nie,aku hargai hasil kerja ngko.

# Aku harap ngko slalu ler ubah gambar yang ader kat website nie,

perbanyakkan cerita sensasi pasal bebudak kelas kita...kot-kot

ler ader yang dah nak kahwin........

# Okler aku cau dulu...

# Babai

# n

eddy